Eski Danteller Nasıl Değerlendirilebilir?

Ev dekorasyon uygulamalarında farklı seçimlere yer açarak son derece hoş ve oldukça etkili olan seçimlere yer verebilirsiniz. Bu seçimlerde ise sandık bekleyen ya da bir kenara atılmış olan dantellerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eskiyen dantellerinizi ya da bir kenarda duran dantellerinizi değerlendirmek için farklı uygulamalara yer açabilirsiniz.

Kırlent Yapımı

Eskiyen dantellerinizi ev dekorasyonumuzda kullanmak için kırlent uygulamasını yapabilirsiniz. Kırlent yapımında farklı kumaş seçimlerinin yanı sıra saten kumaşından da yaralanmanız mümkün. Beyaz dantellerinizde farklı renklere sahip olan kumaş seçimine yer açarak dekorasyonunuz ile uyumlu bir bütünlük yaratmanız mümkün.

Mumluk Çalışması

Eski dantellerinizi ya da bir kenarda bekleyen dantellerinizi mumluk yapımında kullanabilirsiniz. Vazo, bardak ya da herhangi bir kavanozun etrafına yapacağınız dantel uygulaması için silikondan yararlanabilirsiniz. Son derece hoş olan aksesuar seçimine yer açmak için farklı dantel seçimlerini kullanmanız mümkün.

Şık Tablolar

Kırlent yapımı ile benzer özelliklere sahip olan tablo uygulamasında da dantellerin arka fonuna renkli saten ya da farklı kumaş tercihlerine yer verebilirsiniz. Özellikle sevdiklerinizden armağan olarak verilmiş olan manevi değeri yüksek olan dantelleriniz için şık tablo uygulamalarına yer vermeniz mümkün. Bu uygulama içinde tablonun çerçevesi tercihinizde de ev dekorasyonunuz ile uyumlu olan tercihler arasından en uygun olanı seçerek işleminizi yapabilirsiniz. Arka fon uygulamasında ise çerçeve ile uyumlu olan tercihi vermeniz mümkün.

Yanıtla