Banyolarınıza Jakuzi İle Hava Katın

Banyoların gittikçe daha havalı bir mekân olduğunu fark etmeye başlayalı çok oldu. Eskiden sadece hemen girip çıkılan bu alan, artık süslenen püslenen ve dekor edilen bir yer halini aldı. Özellikle banyoda envayi çeşit süsler püsler görmek mümkün olmaya başladı. Sizler de banyolarınızı özellikle jakuzi ile hem daha konforlu hem de daha havalı bir hale getirebilirsiniz.

banyo

banyo

Banyonuza jakuzi modeli seçerken alanın genişliğinin çok büyük önemi var. Eğer alanınız yok ise çok havalı ve büyük bir jakuzi alarak alanı dart etmenin hiçbir anlamı yok. Dolayısı ile hem yerinizin ölçüsünü geçmeyecek bir model almamalısınız. Hatta yer sıkıntınız yoksa bile yine de orta boyutlu bir jakuzi modeli beğenmenize fayda var.

Jakuzi temizliği aynı zamanda özel olarak yapılır. İçinde mekanizmalar olduğu için alım yaptığınız yere bunu danışarak ve bilgi alarak satın almayı unutmayınız. Sizler yine de ben jakuzi almak istiyorum diyorsanız o halde banyonuz ile uyum sağlayacak bir renkte olmasına da özen gösteriniz.

jakuzi

jakuzi

Tasarım Jakuziler

Jakuzi denilince hemen akıllara beyaz renk geliyor ama birçok marka tasarım olarak altın renginde ya da siyah ve metalik renklerde jakuzi üretimi yapabiliyor. Siler de banyonuz ile hangisinin daha çok uyum sağlayacağını düşünüyorsanız onu seçebilirsiniz. Aynı zamanda her ne kadar açık kaldığında daha havalı duruyor olsa da temizliğin kolay olması açısından jakuziye de bir duşa kabin yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

Yanıtla