Bioblas Saç Şampuanı

Saç dökülmesi genç veya yetişkin tüm bireyler için oldukça büyük bir sorundur. Ve zamanında gerekli işlemler yapılmadığı takdirde ileriki dönemler saç sağlığı için olumsuz sonuçlar doğabilmektedir. Saç dökülmesinin temel sebebi saçın yeterince beslenememesi olduğu için bu sektörde birçok ürün gelişmiştir. Bioblas saç dökülmesine karşı şampuan da bunlardan yalnızca birisi.

Özellikle mevsimsel veya gelişmiş saç dökülmeleri için geliştirilmiş olan Bioblas saç şampuanı tamamen bitkisel özler içermektedir ve herhangi bir ilaç niteliği taşımamaktadır. Ayrıca yapılan klinik testlerde Bioblas saç dökülmesine karşı şampuanın içerdiği Complex C26 ile saç dökülmesi üzerinde olumlu etkilere sahip olduğu kanıtlanmıştır.

Aynı zamanda saçın ihtiyaç duyduğu vitaminleri (A, B1, B2, B5, B9 gibi vitaminler) içinde barındıran Bioblas şampuan bu sayede saçların yeterli düzeyde beslenmesini sağlar. Bioblas şampuan yalnızca vitamin içermekle kalmayıp, Complex C26 içinde bulunan mineraller, doymamış yağ asitleri ve saç derisine etki eden apigenin, kemferol, mirisetin gibi maddelerle çok yönlü bir koruma sağlar.

Yanıtla