Cam Objelerin Ev Dekorasyonunda Kullanılması

Cam, hiç camın nasıl yapıldığını gören var mı? Ben gördüm, camın yapımını izlemek camı sevmek, evinde, takısında, iş yerinde cam bulundurmak için başlı başına bir nedendir.

Cam yapımı muhteşem bir zanaattır ve cama aşık olursunuz elbette bunu yapan ustaya da aşık olmanız olası ama o bu yazımızın konusu değil.

cam aksesuar

cam aksesuar

Özellikle Eskişehir’de Odun pazarında çok güzel cam yapım atölyeleri var ve orada çok güzel kolyeler, yüzükler küpeler bulabilirsiniz ama ya camı evinizde obje olarak dekorasyonda kullanmak isterseniz ne yapmalısınız?

Hadi onu da biz cevaplayalım.

Örnekler

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, cam bu yıl ev dekorasyonunda son derece moda. 2017 yılı adeta camın yılı olacak gibi gözüküyor. O yüzden birçok cam objeye, alakalı, alakasız bir yerlerde rastlarsanız sakın ola ki kaçırmayın alın.

Ama bunu yaparken de şunu asla göz ardı etmeyin. Evinizi nasıl bir stilde döşediyseniz ona göre bir obje seçin. Retro ise ona göre, klasik ise ona göre, modern ise ona göre tercihinizi yapın ve ona göre cam ürünleri alın.

cam obje

cam obje

Birkaç örnek vermek gerekirse bereket ifade eden cam narları yemek masanızın üzerinde konumlandırabilirsiniz.

Bunun yanında cam filler hani şu yedili satılanları televizyonunuzun bir kenarına koyduğunuzda ortaya çok hoş bir görüntü çıkacaktır.

Kristal bir avize klasik evler için ideal iken, modern tasarım cam bir avize ise evinizin modernliğine katabilir.

Kitaplığınızın yanına konacak, büyük cam bir vazo ise evinizin görünümünü sil baştan değiştirir.

Yanıtla