Fazla Kıvrımlı Kadınlar için 5 Moda İpucu

Fazlalıklara sahip olmak utanılacak bir şey değil; aslında, her şekil ve büyüklükteki kadınlar ne olursa olsun bedenlerini sevmeli ve gurur duymalıdır. Öncelikle bedeninizi, göbeğinizi ve size özel hatlarınızı kucaklamanızı öneriyoruz.

Ancak, fazla bulduğunuz kıvrımlı hatlarınızı çekici, sevimli veya güzel formda gösteren giysiler bulmak için mücadele ediyorsanız, ekstra stil yardımına ihtiyacınız olabilir. İpuçlarımızı takip etmeye ne dersiniz?

  • Algılar ile oynayın

Üst kısmı biraz sıkı bırakarak düz aşağı inen omuzlardan açık bluzlar ile büyük üst yarıyı naif ve cazip bir şekilde gösterebilirsiniz. Belde serbest kalan stil ile kalçalara daha az dikkat edilir ve daha ince bir görünüm kazanabilirsiniz.

giyim önerileri

giyim önerileri

  • Hatlarınızı kamufle eden kot pantolonlar giyin

Sıkı kotlardan tamamen kaçınmanız gerekmez, eğlenceli kadınlar sorunsuz bir şekilde bunları giyer ancak en iyisi Skinny veya streç yerine paçalarda genişleyen ya da düz inen modelleri tercih etmektir.

  • Kalın Bel Kemerleri

Çok ince belinize rağmen kalçalarınız ve göğsünüz çok iri görünüyor ise büyük bel kemerleri ideal bir çözümdür. Nadir olarak tersi bir vücut şekliniz varsa ters algı yaratacak aksesuarlar kullanabilirsiniz.

kombin önerileri

kombin önerileri

  • Çok dar veya bol giysilerden vazgeçin

Fazla kıvrımlı bir beden sahip olduğunuzda, dar streç bluzlar, taytlar ya da salaş elbise ve etekler daha kötü görünmenizden başka bir işe yaramaz. Vücudunuza çok sıkı ya da çok gevşek olmayan kıyafetler bulmak, hangi şekil veya boyutta olursanız olun güzel bir form göstergesidir.

  • Giysilerinizi özelleştirin

Düşük bel pantolonlar, taytlar, size uygun olmayan parçalar satın almak yerine vücudunuza uyacak modeller hazırlamak için bir terzi gerçekten özel ve müthiş işler çıkarabilir. Ayrıca kıyafetlerinizi farklı aksesuarlar ile de özelleştirebilirsiniz.

Yanıtla