Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir?

Modern çizgilerden oluşan kıyafetleri bu sezon her giyside göreceksiniz. Elbiseler, etek ya da pantolonların yanı sıra gömlek elbiselerde de çizgi hakimiyeti sürüyor. Sezonluk triko elbiselerde düz çizgiler bu yıl çok dikkat çekiyor. Yatay ve dikey çizgilerin yer aldığı gömlekler de aynı şekilde sezonda tercih edebileceğiniz kıyafetler arasında yerini alıyor.

çizgili elbiseler

çizgili elbiseler

Çizgili Kombinler Nasıl Sağlanır?

Uzun ya da kışı eteklerde, verev tarzı olan eteklerde çizgilerin farklı esintilerini göreceksiniz. V yaka kazak ya da düz bir kazak, bluz ile kombinleyebilirsiniz. Takım ceket ve eteklerde de çizginin farklı desen ve renklerini tercih edebilirsiniz. Özellikle etek ve uzun hırka kombinlerinde ceket uyumu ile göz kamaştırabilirsiniz.

Yaz ve kış ayında bu sezon sade renk ve çizgilerden oluşan etekler çok moda. Yatay çizgilerin yanı sıra kısa boylular özellikle dikey çizgileri kıyafetlerinde tercih edebilirler. Beden yapınıza göre çizgileri seçerseniz kendinizi daha formda gösterirsiniz.

çizgili tişörtler

çizgili tişörtler

Uzun elbiselerin verev ya da üst kısımlarında çizgi modelleri dikkat çekiyor. Sade bir hırka ya da gömlekle tamamlayabilirsiniz. Açık renk tonların yanı sıra çizgili desenler bu yıl oldukça canlı renkleriyle de dikkatleri çekiyor. Pantolonlarda ise ince çizgiler bu sezon belirgin şekilde kendini gösteriyor. Tüm kıyafetlerde çizgili desenleri görebilir ve hafif aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Çizgili modellerde abartılı makyaj ve aksesuardan özellikle kaçınmalısınız.

Yanıtla