Herkese Lazım Olan Büyük Boy Çantalar

1980’lerde büyük boy Louis Vuitton stili, 90’lı yıllarda her yerde gördüğümüz naylon torbalardan sonra son birkaç yılda moda büyük ebatlı çantalar konusunda çok tutarlı değil. Küçük, sofistike, çapraz taşınabilir ya da günlük kullanımda orta ebatlarda çantalar daha fazla rağbet görüyor. Bununla birlikte hatta trend olmamasına rağmen büyük boy çantaları sevmemiz için çok sebebimiz var.

büyük çanta

büyük çanta

Büyük Çanta Trendini Sevmemizin 7 Nedeni

  • Gerçek şu ki, büyük bir çanta almak için gerçek sebebiniz çok şey taşıyabilmenizdir. Çok pratik olan büyük çantalara bebek eşyaları, spor malzemeleri vs koyacak olan çoğu kişi için büyük bir çanta olması çok önemlidir.
  • Büyük çantaların en büyük özelliği sadece işlevsel görülmeleri, pek değerli bulunmamalarıdır. Çantanızı arabanızın arka koltuğuna atabilirsiniz veya bir kahvede sandalye üzerine koyar, unutacağınızı veya çantanın hasar göreceğini düşünmezsiniz.
  • Büyük torbalar seyahat için idealdir. Özellikle yumuşak olması ve her yere sıkıştırılabilmesi, kitaplar, atıştırmalıklar için bol yer sağlaması ile mükemmeldir.
çanta

çanta

  • Ekonomiktirler, herhangi bir alışveriş noktasında büyük bir çanta bulabilirsiniz. Büyük çantanız işini yapmak için tasarımcı olmak zorunda değildir.
  • Büyük ebatlı bir iş çantası şık bir stil ve sağlam bir görünüm verir, işinizi yaptığınız kadar profesyonel hissettirir.
  • Büyük, yumuşak bir çanta, neredeyse her zaman kullanılabilir. Hatta kahverengi ve siyah deri gibi formlar sezondan sezona, yıllarca taşınabilen mevsimsiz modadır.
  • Büyük çanta temelde her şeye sahiptir ve hemen herkesin dolabında olması gereken parçalardır. Ancak tek handikabı; büyük bir çantanın sizi karşılaştırarak daha küçük, ufak tefek gösterebilmesidir!

Yanıtla