Uyurken Yağ Yakmanıza Yardımcı Olan Sıvılar

Gün içinde yoğun iş temposundan dolayı çoğu zaman yediklerimize ve içtiklerimize dikkat etmeyiz. Bazı özel karışımları yatmadan önce tüketirseniz, rahat uyur ve kilo verirsiniz. Uyurken de vücut çalışmaya devam ettiği için yatmadan önce içtiğiniz sıvılara ve tükettiğiniz besinlere dikkat etmelisiniz. Ağır yiyecek ve asitli içeceklerden mutlaka uzak durun.

Uyurken Kilo Vermeye Devam Edin

Bitkilerin mucizevi gücünden yararlanarak hem toksin atabilir hem de yağlarınızı daha hızlı yakabilirsiniz. 1 su bardağı suyu cam bir kaseye boşaltın ve içine 1 çorba kaşığı bal, 1 çorba kaşığı elma sirkesi, yarım limon suyu, 1 çay kaşığı zencefil tozu ve 5 damla çörek otu yağı ekleyin ve iyice karıştırın. Akşam yemeğinden önce bu karışımı içtiğiniz zaman mideniz rahatlar ve gece boyunca daha hızlı yağ yakarsınız.

Yarım limonu bir su bardağına sıkın ve üzerine ılık su ilave edin. 2 diş sarımsağı ezin ve limonlu suyun içine katın. 1 tatlı kaşığı bal ekleyip, haftada iki gece tüketin. Metabolizmanız hızlanır ve kilo vermeniz de kolay olur. Akşamları yatmadan önce tarçınlı süt içerseniz hem kilo verirsiniz hem de rahat bir uyku çekersiniz. Ilık süt içine 1 çay kaşığı zerdeçal ve 1 tatlı kaşığı bal ekleyip tüketirseniz, metabolizmanız hızlanır ve kilo verme işleminiz hızlanır.

Yanıtla