Portmanto Modelleri Nasıl Etkili Şekilde Kullanılır?

Portmantolar evin önemli bir eşyası olmakla kalmaz mevsimine göre giydiğiniz kıyafetleri astığınız için yaşam alanınızın daha derli toplu görünmesini sağlar. Portmantonun büyüklüğüne göre farklı eşyalarınızı koyabilir ve yerden de tasarruf sağlarsınız. Eve ilk girildiğinde portmantolar dikkat çeker. Bu nedenle evin dekorasyonu için önemlidir.

portmanto

portmanto

Yeni Tarz Portmanto Modelleri

Eşyalarınızın daha güzel görünmesini sağladığı gibi farklı dekoratif modelleri de bulunur. Antrenizin genişliğine göre farklı modelleri alabilir ve evinizi daha şık hale sokabilirsiniz. Geniş bir antrede gömme portmantolar kullanabilirsiniz. Antre genişliğine göre farklı eklentiler yaparak antreyi ilginç hale getirebilirsiniz.

Eşyalarınızın çokluğuna göre hepsi bir arada olan portmanto modellerini de tercih edebilirsiniz. Ayakkabılarınızı koyacağınız raflı ve bölmeli olan modeller ise çoğu eşyanızı içine alır ve odanın daha ferah görünmesini sağlar. Minderli olan modeller ise evinize geldiğiniz zaman ayakkabı çıkardığınızda dinlenmenizi de sağlar.

portmanto modelleri

portmanto modelleri

Dekorasyon zevkinize göre portmanto seçimi yapabilirsiniz. Aynalı, gömme ya da raflı olan modellerden seçim yaparak antrenin daha şık görünüme kavuşmasını sağlamanız elinizde. Eviniz bir bakımı kişiliğinizi yansıtır. Klasik tarz ya da modern tarzdan oluşan portmanto modelleri ile antreniz daha ferah görünür. Ayakkabı ya da giysi dışında kitaplarınızı da koyabilirsiniz. Özellikle küçük olan antreler için portmanto seçimi iyi bir tercih olur. Eşyaların dağınık görünmesini engeller.

Yanıtla