Cam Vazoda Gül Aranjmanı Siparişi

Muhteşem güzellikleri ve farklı renkleri ile çoğu kişinin sevdiği güller, tarih içinde de yerini almış olan güzellikleri ile her zaman yanımızdalar. Mor, siyah, mavi, yeşil gibi zor bulunan renklerinin yanı sıra en çok tercih edilen rengi, kırmızıdır. Aşkın ve sevdanın dile gelmiş hali olan kırmızı güller birçok şarkıya ve şiire de ilham oldu. Kırmızı gülün yanı sıra sarı, beyaz ve pembe gibi renkleri de insanların kullanım amaçlarına göre farklı anlamlar yüklenen gül renkleridir. Sevdiklerinize sunabileceğiniz özel gün hediyeleri arasında yer açabileceğiniz güller tek başına ya da bir hediye ile beraber armağan edilebilir. Özellikle cam vazo gülleri şık aranjmanları ile dikkat çeken tasarımlardır. Buket ve ferforje seçeneklerinin de bulunduğu farklı aranjman çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Cam Vazoda Gül Aranjmanının Avantajları

Sevdiklerinizin doğum günleri, terfileri, yeni işe başlangıçları, yeni bebek sevinçleri, yıl dönümleri ve daha birçok özel gün için cam vazo gülleri tercih edebilirsiniz. Vazosu ile beraber sunulacak olan gülleriniz, gösterişli ve şık görüntüsü ile herkesin dikkatini çekecektir. Ayrıca gülleriniz solsa bile sevdiklerinizin sizi anımsayacakları bir cam vazoyu da onlara hediye etmiş olursunuz.

15 gül

15 gül

Güllerin arasında konulacak olan çiçekler ve yeşilliklerin dolgunluk ve hoş görüntü katacaktır. Aynı zamanda çakıl taşları ile dolu olan vazo içleri hem ağırlık yapması açısından ideal olup hem de görselliğe hitap eder.

Gül Aranjman Çeşitleri Nelerdir?

Gül aranjmanları içinde sadece buket, cam vazo, ferforje, sepet gibi seçenekler bulunmuyor. Bunun yanı sıra birçok farklı aranjman şekli de yer alıyor. Hali hazırda yer alan ve çiçekçiniz tarafından sunulan aranjmana yer vermenizin yanı sıra kendi seçiminizi yaparak da özel bir aranjman hazırlatabilirsiniz.

Yanıtla