Daha Gür Kalın Kaşlar İçin Dikkat

Son dönemlerde kadınlarda en moda trend şeylerden biri de kuşkusuz ki kalın kaşlardır. Kişiyi daha doğal ve hoş bir görünüme kavuşturan kalın kaş modası daha uzun süre de trend durumunu koruyacak gibi görünüyor. Bazı kadınların kaşları belli sebepler nedeni ile seyrektir ya da dökülüyordur. Bu tarz şikayeti olan bayanlar daha gür ve kalın kaşlara sahip olmak için çeşitli yöntemlere başvurur. İşte bu yazımızda siz değerli okuyucular için daha gür ve çabuk uzayan kaşlar için yapmanız gereken bazı işlemlerden bahsettik, siz de okuyun ve yararlanın.

gür kaşlar

gür kaşlar

Seyrek Kaşlara Son Verin

Hepimizin bildiği gibi kaşlar insanın yüzüne anlam ve şekil verir. Basit fakat önemli bir detaydır. Bu nedenle mutlaka kaşlara dikkat etmeniz gerek. Kaş aldırırken kesinlikle işi bilen ehli insanlara gitmeniz gerek. Kaşı küstürmek yapabileceğiniz en büyük hatadır. Bir kere yanlış aldırırsanız sonra tekrar uzatmak zor. Yanlış alınan bir kaş sizi bambaşka gösterebilir.

kaş

kaş

Bir başka tavsiyemiz ise duş alırken ya da yüz yıkarken kaş bölgenize içten dışa doğru masaj yapmak olacak. Üçüncü önerimiz ise bir kulak çöpü yardımı ile kaşlarınızın neresini uzamasını istiyorsanız o kısma vazelin sürün. Ardından ılık su ile durulayın.

Saf zeytinyağını da kaşlarınızın uzamasını istediğiniz kısma sürerseniz zamanla uzamasını sağlayabilirsiniz. Bu gibi yöntemlerle seyrek kaşlarınızdan kurtulabilirsiniz

Yanıtla