Kap Modelleriyle Spor Şıklık Nasıl Yakalanır?

İstisnasız her yaş grubuna hitap edebilen tesettür kap modellerinin muhafazakar giyim tarzına vazgeçilmezleri arasında yer aldığını artık biliyoruz. Bu tasarımları  klasik giyim stili ne uyarlayabileceğiniz gibi dinamik ve spor bir şıklık da yakalayabilirsiniz. Özellikle kot pantolon modellerini ve benzer tasarımları büyük bir ustalıkla kombinlerinde kullanan kadınlar şıklıklarını kap  çeşitleri ile tamamlıyor.

Peki, sadece tesettür kap modelleri ile spor şıklık nasıl yakalanır? Bunun için öncelikle seçtiğiniz tasarımın adeta bir gömlek gibi üzerinize rahatlıkla geçirebileceğiniz hafif ve bir o kadar da cool bir görünüm sergilemesi gerekiyor. Eğer çeşitli süslemeler ya da detaylarla çok fazla hareket kazandırılmış bir modeli seçerseniz rahat ve spor bir şıklıktan  uzaklaşabilirsiniz.

Tesettür Kap Modelinin Seçimi Önemli!

Seçtiğiniz tasarımı birkaç küçük süsleme içermesinde sakınca bulunmuyor. Ancak çok fazla süsleme barındıran tesettür kap modellerinden uzak durmanız lazım. Aynı zamanda tercihinizi olabildiğince kapüşonlu olarak dizayn edilen modellerden yana yapmaya özen gösterin. Bu sayede daha spor ve daha dinamik bir görünüm yakalamış olacaksınız.

Kap çeşitleri ile spor bir şıklık yakalamak istiyorsanız altınıza giydiğiniz kıyafeti ile kap modelinin rengi  arasında bir kontrast olmasına dikkat etmelisiniz.  Zıt renkleri yakalamanız ve seçtiğiniz renk tonlarına da dikkat etmeniz gerekiyor. Örneğin açık renk bir pantolon giydiğinizde üzerinize giydiğiniz tasarımın kesinlikle koyu tonlarda olması gerekir. Aksi halde spor duruştan uzaklaşarak daha klasik bir duruşa kayabilirsiniz.

Spor Görünüm Sunan Kap Modelleri Nereden Alınır?

Ön bölümü düğmeli olan kap modellerinden ziyade fermuarlı ya da çıtçıtlı olarak hazırlanmış olan tasarımlara yönelmenizde fayda var. Çünkü bu tasarımlar istediğiniz şıklık formunu çok daha kolay yakalamanızı sağlar. Bu modelleri bulmak için mağazalar arasında mekik dokumanıza hiç gerek yok. İnternetten size en uygun modeli kolayca bulabilirsiniz.

Sadece spor görünen modeller değil klasik giyim tarzına uyarlanabilen tasarımlar da bu adreste kadınların beğenisine sunuluyor. Fiyatlar son derece makul olduğundan her bütçeye uygun tasarımları sitede bulmak mümkün! Siz de bu adrese göz atabilirsiniz.

Yanıtla