Karaca Metal İhtiyaçlarınıza Göre Profil İçin Doğru Adres

Karaca Metal birçok farklı profil modelini elinde bulundurmaktadır. Profil modelleri kullanım yerlerine bağlı olarak müşterilerine farklı biçimlerde takdim edilmektedir. Elips, oval, boyalı, galvanizli, kare, özel şekilli, dikdörtgen gibi farklı şekillerde profiller mevcuttur. Aynı zamanda Karaca Metal resmi web sitesinde müşterileri için profil ağırlık hesaplama aracı sunmaktadır. Karaca Metal aracılığıyla sunulan profil ağırlık hesaplama aracı ile ihtiyacınıza göre istediğiniz türden profilin yükseklik, genişlik, uzunluk ve kalınlığını mm, cm ve m cinsinden hesaplayabilirsiniz.

Karaca Metal’in ürettiği boyalı ve galvanizli profiller geniş kullanım alanlarıyla dikkat çekici ürünlerdir. Aynı zamanda özel şekilli profil türleri arasında ihtiyaçlarınıza bağlı olarak profesyonel çözüm elde edebileceğiniz modeller de yer almaktadır. Kara Metal tarafından üretilen profil türleri geniş kullanım sahası ve ağırlıklarıyla birbirinden farklıdır.

Karaca Metal firması tarafından tasarlanan profillerin ölçüleri standarttır. Profil tasarımında ise kullanılan malzemeler çeliktir. İhtiyaçlar göz önünde bulundurularak farklı boyutlardaki profiller, demir ve kutu profile benzer niteliklerde de tasarlanabilir. Kullanılacağı alandaki faktörler dikkate alınarak ekstra dayanıklılık gösterebilecek şekilde tasarlanabilir. Bununla birlikte, profil modellerinin yapısı darbelere, çizilmelere ve mevsim şartlarına karşı oldukça dirençlidir.

Projeleriniz için profil çeşitlerine yer vererek, projelerinizin güvenilir ve daha hızlı ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Değişik kullanım alanlarıyla ön planda olan profiller ile projelerinizde daha güvenli alanlar oluşturabilirsiniz. Karaca Metal resmi web sitesinde bulunan profil ağırlık hesaplama aracı ile projenizin ihtiyacına göre profil ebatlarını belirleyebilirsiniz.

Karaca Metal Tarafından Profil Kesim İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Karaca Metal olarak çelik profil kesim uygulaması ile parça çeliklere belirli formlar verilir. Sizin talep ve gereksinimlerinize göre profil türleri ve profil demir ölçüleri farklılık gösterebilir. Profil kesim uygulamaları tezgâh üzerinde uygun makineler kullanılarak yapılır.

Karaca Metal tarafından profil kesim işlemlerinin süresini kısaltmak adına gerekli olan süreç alanında uzman ekipler ile profesyonelce yürütülür. Ürünler müşterilere teslim edildiğinde montaj ve işlemeye hazırdır. Profil kesim işlemlerinde lazer kesim makineleri, plazma ve oksi gibi makineler kullanılmaktadır. Kesim işlemlerinde kullanılan makineler kullanıcılara farklı avantajlar da sağlamaktadır.

Karaca Metal tarafından üretilen profillerin yapısı paslanmaz olduğu için alıcılar tarafından oldukça rağbet görmektedir. Karbon metaller, plazma kesim işlemleri ile elde edilebilir. Aynı zamanda üretim seçenekleri arasında daha düşük ısı kullanılan profiller de vardır. Elektrik ile yüklenen basınçlı gaz kullanıldığı için profiller üzerindeki bozulma riski olabildiğince düşüktür.

Karaca Metal olarak Profil Kullanım Alanları

Çeliğin belirli bir forma dönüştürülerek üretilmesi ile özellikle dekorasyon ve mimari sektörlerin iş yükü oldukça azalmaktadır. Karaca Metal tarafından üretilen profiller dayanıklılığı ile yıllara meydan okuyan ürünlerdir. Karaca Metal’in bağlı bulunduğu sektördeki en büyük farkı ise her kullanım alanına uygun olarak profil üretimi yapıp teslimatını zamanında yapmasıdır. Profillerin sıklıkla kullanıldığı alanlar şu şekildedir;

Mimari alanın neredeyse her yerinde kullanılır.

Mobilyacılık sektöründe kol ve ayak yapımı için kullanılır.

Teknoloji ve elektronik alanlarda bilgisayar veya elektronik aygıt malzemeleri yapımı için faydalanılan ürünlerdir.

Araç alt yapısı oluşturmak için otomotiv bölümünde kullanılır.

Dekorasyon alanında estetik ürünlerin yapımı evresinde kullanılır.

Tezgâh, cansız manken üretimi ve giysi askılığı için tekstil sektöründe tercih edilen ürünlerdir.

Karaca Metal Profil Fiyatları Nedir?

Karaca Metal Profil fiyatları farklılık göstermektedir. Çünkü profiller çok yönlü ürünler olduğu için bir hayli kullanım alanı bulunmaktadır. Profillerin bileşimleri ve boyutları fiyatları etkileyen faktörlerdir. Örneğin 40×40 profil fiyatları belirlenirken demirin kalınlığı ve ölçüsü fiyata etki etmektedir. Profil kalınlığı ne kadar artarsa, fiyatlarda da doğru orantılı olarak artış yaşanır. Ayrıntılı bilgi için resmi Karaca Metal resmi websitesi www.karacametal.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Profil ağırlık hesaplamaları için https://www.karacametal.com/profil-agirlik-hesaplama tıklayın.

Yanıtla