Menteşe Gece Hayatı ve Eğlence Mekanları

Menteşe gece hayatı ve eğlence mekanları, barlar, restoranlar, gece kulüpleri ve meyhaneler olarak ayrılmaktadır. Yaz kış açık olan bu mekanların yaş sınırı 20 – 30 arasındadır. Menteşe’de hizmet veren mekanlar ve bu mekanları ziyaret eden çok sayıda insan vardır. Menteşe gece hayatı ve eğlence mekanları en çok Üniversite civarına konumlandırılmış ve talep daha çok artmıştır. Bu mekanlar şu şekilde belirtilebilir:

Mabolla Life & Art

Menteşe ilçe merkezine 2 km uzaklıkta bulunan bu mekan Mola City Avm’de hizmet vermektedir. Menteşe’yi gezdikten ve yorulduktan sonra uğrayıp günü sonlandırabileceğiniz mekanlardandır. Avm’de hizmet vermesine rağmen oldukça eğlenceli bir atmosferi vardır. Genellikle genç kitleye hitap eden bu mekan yiyecek ve içecekleriyle de oldukça tercih edilmektedir. Alkollü ve alkolsüz olarak içecek seçeneği de mevcuttur.

The Wind Club

Menteşe’nin en iyi gece kulüpleri arasında yer alan Wind Club eğlenceli ve yüksek sesli ortamıyla konuklarını ağırlamaktadır. Muğla otogarın hemen arkasında bulunan bu kulüp sayılı gece kulüpleri arasında yerini almaktadır. Bistro ve loca oturma düzeniyle hizmet vermektedir. Alkollü ve alkolsüz içeceklerin yanı sıra yiyecek alternatifi de çoktur.

Terrace Bar

Terrace Bar, Menteşe canlı müzik mekanları arasında yer almaktadır. Hızlı servisi ve kaliteli atmosferi sayesinde konuklarını memnun etmektedir. Alkollü ve alkolsüz olacak şekilde içecekler mevcuttur.

Alone Bar

Tam bir bar formatında hizmet veren Alone Bar, Muğla’yı gezdikten sonra günün yorgunluğunu atabileceğiniz mekanlar arasındadır. Kaliteli dizaynı ve hızlı servisi ile oldukça dikkat çekmektedir. Alkollü ve alkolsüz olarak içeceklerin olduğu bar çokça tercih edilmektedir. Menteşe gece hayatı ve eğlence mekanları arasında gayet eğlenilebilir yerlerden olan bir mekandır.

Küçük Ev At Geç Meyhanesi

Oldukça sakin bir atmosfere sahip olan bu meyhane, otantik dizaynı ve kaliteli hizmetiyle dikkat çekmektedir. Rakı – balık ikilisinin en çok tercih edildiği mekanda alkollü içecek çeşitliliği fazladır.

Menteşe Gece Hayatı Nasıldır?

Muğla ve ilçelerinde gece hayatı özellikle yazın yoğunlaşan nüfusunda etkisiyle canlanmaktadır. Menteşe gece hayatı ise birçok eğlence mekanının yer alamsı nedeniyle gecelerin eğlenceli ve aktif geçmesini sağlamaktadır. Sahil kesimlerinde birçok mekana gidebilir ve gece hayatının keyfini çıkarabilirsiniz. Menteşe gece hayatı ve eğlence mekanları insanların doyasıya eğlendiği ve şarkılara eşlik ettiği özelliktedir. Bu mekanlar sabahın ilk ışıklarına kadar misafirlerine hizmet vermeye ve uzun bir gece yaşatmaya devam etmektedir.

Yanıtla