Modern Erkekler için Stil Yükseltme Önerisi

Bir ortamda en kötü kılıklı kişi olmak, bir kâbus gibidir. Böyle bir durumda her seçenek acı verici utanç verici görünebilir. Unutma ki yalnız değilsin. Herkesin zayıf yönleri var, aslında birçok insan küçük bir zaman ayırarak herkes için iyi görünmeyi başarabilir. İşte size etkileyici olmak için 5 harika öneri:

erkek modası

erkek modası

Slim Fit Giyinmeyi Düşünün

İşte özel kıyafetlerin büyüsü, ince ve vücudunuzun şekline uyarlanmış giysiler giydiğinizde, genel görünüşünüzü anında yükseltir. Şimdi ince uyuma geçmek için mükemmel şekle sahip olmanız gerekmez. Tüm yapmanız gereken, ince gövdeli-slim fit kot pantolon, ceket, tişört ve gömleklerin çeşitli gövde tiplerinde iyi görünmesi nedeniyle uygun boyutları seçerken biraz temkinli olmak. İ

Blazer Ceket

Akıllıca, rahat bir görünüm elde etmek istiyorsanız keskin hatlı bir blazer ceket en iyi arkadaşınız olabilir. Genel görünümünüzü bir ceket ile katmanlamak akıllı tanımıdır. Denim ceketler, gömlekler, motorcu montu gibi diğer dış giyim seçeneklerine kıyasla, blazerler mükemmel iş rahatlığı da sunar.

moda

moda

Renk Alternatiflerini Geliştirin

Bir, iki ​​haki pantolonu olan kurumsal insanlar için beyaz veya mavi bir gömlek en güvenli bahistir. Ancak bu, stil bilincine sahip bir adam için ölüm tuzağıdır Her zamanki renk ve deseninizden küçük bir sapma, yepyeni bir görünüme ulaşmanıza yardımcı olabilir. Sarı, lavanta, pembe veya ekru gibi pastel renkler, sizi bir kalabalığın içinde anında ayırmak için çok çeşitli pantolon, blazer, ceket ve ayakkabı modelleri ile eşleştirilebilir.

Kişisel Aksesuarlar

Birkaç kaliteli aksesuara yatırım yapın. Deri kemerlerden, kol düğmelerine, kravatlardan fular veya güneş gözlüğü modellerine kadar seçenekler çoktur. Bu eşyalar şık ve elit görünmenize büyük katkı sağlayabilir. Doğru sebeplerden dolayı kendinizi fark ettirin ve kalıcı olarak kendinizi ifade edin.

Yanıtla