Volanlı Fırfırlı Üst Giyim Modası

Her sezon değişen moda parçaları arasında yeni sezon içinde en çok rastlanan ise kolları ya da bedende hareketlilik kazandırılmış olan fırfır detaylı üst giyim parçaları oldu. Volanlı kollar ve fırfır detayları ile oldukça değişik tasarım modellerine sahip olan bu parçaları kombin etmek ise oldukça kolay ve rahattır.

fırfır

fırfır

Kombin Yaratma

Fırfır ve volan ile hareketlendirilmiş olan üst giyim parçalarına gardırobunuzda bulundurmaya özen gösterin. Son derece şık ve rahat bir kombin yaratabileceğiniz bu üst giyim parçaları kimi zaman merserize, kimi zaman triko, kim zamanda tül ya da penye ve benzeri birçok şekilde üretilmiş olabiliyor. Her mevsim kullanabileceğiniz bu parçaları Jean pantolonlarınız ile rahtlıkla sportif bir tarzı yakalarken aynı zaman kumaş pantolon ile de klasik bir stil yakalamanız mümkün. Bunun yanı sıra bol pantolonlar ve dar mini etekler ile de kombinasyonunuzu tamamlamanız mümkün.

fırfır modası

fırfır modası

Volan ve Fırfır Detaylı Üst Parça Kombinin de Dikkat

Kollarda volanların olduğu ya da bedende fırfırların bulunduğu üst giyimleri kombin yaparken aksesuar kullanımında kolyeye yer vermemeye özen gösterin. Oldukça hareketli olan bu üst giyim parçası içinde kolyeniz son derece itici kalacaktır. Fakat küpe kullanımına yer açabilirsiniz. Bunun yanı sıra kısa kollu ya da dar bir kolla sahip ise bileklikte aksesuar olarak yerini alabilecek olan bir parçadır.

Yanıtla