Banyo Dekorasyonunda Siyah Modası

Yaşam tarzı farklı olan insanların evlerinin konsepti de farklı olabiliyor. Son dönemlerde birçok insan banyo gibi özel alanlarında bu farklılığı hissettirmek için banyo alanlarında siyah konseptini oluşturmaya çalışıyorlar.  Yaşadıklar evin dekorasyonundan sıkılarak yenilik yapmak isteyenlerin geneline yakını banyo alanında siyah dekorasyon tercih etmekteler.

banyo

banyo

Bazı ailelerde evlerin banyo renklerini siyah ağırlıklı olarak belirleyerek biraz daha dramatik bir hava yakalamaya çalışıyorlar. Evlerinde siyah banyo dekorasyonunu tercih edenler klasik banyo çizgilerinden uzaklaşmak için bu tercihte bulunurlar. Duvar zeminlere uygulanacak siyah renkteki karolar çok farklı görüntüsüyle fark oluşturacaktır.

Banyonuzu Nasıl Hareketlendirebilirsiniz

Günümüzde çok yaygın şekilde siyah karo kullanıldığı için birçok yapı mağazasında bulmak mümkündür. Banyonuzu siyahla birlikte daha vurucu hale getirmek istiyorsanız kırmızı, altın veya gümüş renkleri de tekli veya ikili olarak tercih edebilirsiniz.  Siyah renkler, kullanım ömrü diğer renklere göre uzun olduğu gibi temizlik konusunda da son derece rahatlık sağlar. Siyah banyo dekorasyonlarında simli ürünler de tercih edilebilir.

banyo dekoru

banyo dekoru

Banyo alanlarında siyah dekorasyon seçmeniz durumunda uygun olanlara mum veya farklı ışıklandırma sistemi koyarak ortamı daha loş yapabilirsiniz. Aydınlatmalar konusunda ayarlanabilir sarkıt lambalar tercih edilebilen modellerden birisidir. Banyo dekorasyonda özellikle son günlerin en popüler modeli olan siyah banyo dekorasyonu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Bununla ilgili dekorasyon dergileri de tercih edilebilir.

Yanıtla