Beyaz Kotlar Nasıl Kombinlenmelidir?

Her mevsim çokça rağbet gören ama illa ki yazın başka bir ilgiye maruz kalan beyaz kotlar hem rahatlığın hem de şıklığın bir göstergesi olarak kabul görür. Samimi bir görünüm yakalamak isteyen kadınlar için kolay kombinler yapmayı mümkün kılan bu kotlar biraz da kesimine göre değerlendirilmelidir. Örneğin, İspanyol paçalı bir kot biraz daha stil sahibi bir duruş gerektirir üstüne sıradan bir bluz yerine volanlı bir gömlek ya da dar bluz ve blazer ceket ile kombinlenmesi daha doğru olur.

beyaz pantolon

beyaz pantolon

Her Tarzda Kombinlenebilen Beyaz Kotlar

Genel olarak sadeliği çağrıştıran beyaz kotlar yalnızca yaz mevsiminde değil desenli bol sweatlerle kış mevsiminde de sıklıkla tercih ediliyor. Spor tarzda bir kullanım için karışık renkli, bol tişörtler ile kombinleyebilirsiniz. Rahat bir kullanımı olduğu günlük aktiviteler için uygunluk gösterdiği gibi herhangi bir toplantı da hafif bir şıklık ya da sadelik yakalamak için de uygundur.

beyaz kot kombini

beyaz kot kombini

Dar beyaz kot kombininde şık bir duruş için ise sade bir görünüme sahip gömlekler, bluzlar uygun olabilir. Özellikle şifon gömlekler ile kombinlenerek iş yemeklerinde ya da partilerde de ön plana çıkabilirsiniz.

beyaz kot

beyaz kot

Yalnızca kadınlar için değil erkekler için de prezentabl bir görünümün en kolay yolu olan bu pantolonlar randevularda, toplantılarda ya da partilerde şık üst giyim ürünleri ile kombinlenerek her tarzı yakalamaya müsaade eder.

Yanıtla