Deri Mont Modelleri

Kıyafetlerin tamamlayıcısı olan deri montlar bu yıl renkli ve desenli modelleri ile dikkatleri çekiyor. İddialı modellerden oluşan sezon trendlerinde bu yıl oldukça ilginç kesimler bulunuyor. Kapüşonlu modeller, suni ceketler, dar kalıp deri ceketler, spor deri ceketler olmak üzere tüm modellerde bu yıl deri kumaşı hakim.

deri

deri

Yeni Sezon Deri Ceket Modelleri

Suni deri ceketlerde de özellikle yaka kısımlarında işleme ve boncuklar dikkati çekiyor. Deri ceketlerde özellikle içinize hangi kıyafeti giydiğinize dikkat etmelisiniz. Kış ayında boğazlı kazaklar ya da V yakalı bluzlar ile kombinlenebilir. Bedene tam oturan ceketlere ise özellikle maksi etekler uyum sağlar.

Deri ceketin rengi özellikle kıyafet uyumlarında önemlidir. Koyu tonlu bir ceketiniz varsa iç kıyafetinizi açık tonlardan seçerseniz görüntünüze iyi bir tarz getirirsiniz. Aksesuar seçiminde ise büyük taşlar ve uzu kolyeler, ceketinizi hareketlendirir. Kalın bot ya da uzun topuklu çizmeler ise asi görünüm kazanmanızı sağlar.

deri ceket

deri ceket

Tayt, dar kot pantolon ya da mini eteklerle giyeceğiniz zaman bele oturan deri ceketleri tercih etmelisiniz. Deri modellerde kumaş türü pantolonlar tercih edilmez. Kumaş pantolon ve deri kombini bozar. Giyeceğiniz modelleri seçerken bedeninize oturan ve bel kısmında kemeri bulunan ceketleri seçerseniz sizleri daha zayıf gösterir. ekose elbise ya da maksi elbise ile de uyumludur. Deri ceket her sezon olduğu bu yıl da vitrinlerde yerini aldı.

Yanıtla