Dantel Kombinler

Havaların ısınmasıyla birlikte dantel esintileri de etrafı sarıyor yavaş yavaş. Dantel kumaş ile Jean uyumu hareketlendiriyor sokakları. Mavinin her tonunun beyaz ile uyum sağlaması Jean tercihlerini de iki kat artırıyor haliyle. Kotun kullanıldığı yerde de converse ve sneakers kullanmak kaçınılmaz oluyor bir bakıma. Kimse bunların uyumunu göz ardı etmiyor. Bunun sonucunda da vitrinlerde, mağazalarda küçüğünden büyüğüne alışveriş merkezlerini, jean pantolonlar ve beyazın her tonu dolduruyor elbette.

dantel

dantel

Birkaç Dantel Kombin Önerileri

Hem gündüz güneşli havaya eşlik edecek hem de gecenin lacivertini süsleyecek dantel detaylarına eşlik eden pantolonlar sizi rahat hissettirmenin yanında arkadaşlarınız arasında da güzel görünmenizi sağlayacaktır.  Tabi seçeceğiniz kombinlerin mantıklı olması abartıya kaçmadan sade şıklığı yakalamanız gerekmektedir.

Elbette çeşit çeşit eteklerle de ister kot olsun ister keten ya da seçtiğiniz tül bir etekle dantel bluzunuzu ya da gömleğinizi kombin yapabilirsiniz. Etek tercihiniz değilse kolay seçebileceğiniz ve uyum yakalayabileceğiniz şortlarla da bu işin içinden kolayca çıkabilirsiniz.  Üstelik şortların ortamdan ortama kolay adapte olabilmesi de sizin için kurtarıcı olacaktır.

dantel modası

dantel modası

Bol paça pantolonlar da dantelle kullanabileceğiniz parçalar arasında. Yüksel bir bol paça ve kısa bir dantel gömlek ile gayet salaş bir stil yaratabilirsiniz. Fakat bol paça pantolonunuzun paçalarının ayakkabınızı kapatmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Zira bu tür pantolonların bilekte bitmesi boyunuzu olduğundan daha kısa gösterecektir.

Yanıtla